×
Yacht Hotel Hava Durumu 23°C

ULAŞIM

Fethiye’ye gelmek için bir çok ulaşım seçeneği mevcuttur.

Uçakla

Eğer uçak yolculuğunu tercih ediyorsanız Fethiye’ye en yakın uçuş noktası olan Dalaman Havaalanı bölgeye bir saatlik uzaklıkta. Dalaman Havaalanı’na İstanbul’dan her gün 3 ya da 4 uçak seferi düzenleniyor. Ayrıca Türkiye’nin hemen hemen tüm illerinden Dalaman’a uçakla yolculuk etmek mümkün. Dalaman’dan Fethiye’ye de havaalanı servisleri, otobüs, taksi ya da araç kiralayarak 65 km’lik keyifli bir yolculukla ulaşabilirsiniz.

Otobüsle

Fethiye’ye gelmek için kullanabileceğiniz bir diğer seçenek de şehirlerarası otobüs seferleri. İstanbul Fethiye arası otobüsle 13 saat, Ankara Fethiye arası 12 saat. Ülkemizin bir çok kentinden de Fethiye’ye otobüs seferleri bulunmakta. Fethiye’ye karayoluyla gelirken yolculuğunuza eşlik edecek güzel manzaralar da cabası.

Arabayla

Fethiye’ye araç kiralayarak ya da kendi aracınızla gelmek istiyorsanız ekteki haritayı inceleyebilirsiniz. Ülkemizin farklı noktalarından karayoluyla Fethiye’ye gelmek ortalama olarak 10 ila 15 saat sürmekte.


Taksiyle

Dalaman Havaalanı’ndan Fethiye’ye taksiyle de ulaşabilirsin

Otelimiz

Yacth Hotel Turkey, Dalaman Havalimanı’na yaklaşık 40 km. uzaklıkta, Fethiye Merkezi’ne yürüyerek 5 dakika mesafede. Fethiye’nin diğer önemli noktalarından Çalış Plajı 3 Km.,Ölüdeniz 12 Km.,Salıkent 25 Km. Patara 100 Km. mesafededir.
#
#